Mediasi Arabuluculuk Tahkim ve Danışmanlık Merkezi A.Ş 2019 yılında Av. Dr. Ahmet KARAYAZGAN ve Av. Arb. Şeyda KARAYAZGAN tarafından kurulmuştur. Kurucularımız uzun yıllardır dava ve danışmanlık alanında Müvekillerine hizmet veren profesyoneller olarak, uyuşmazlıkların çözümünde dava süreçlerinin ne kadar uzun süreli, zorlu ve masraflı bir süreç olduğunu deneyimledikten sonra, Mediasi Arabuluculuk Tahkim ve Danışmanlık Merkezi'ni kurmuştur.

Mediasi Arabuluculuk Tahkim ve Danışmanlık Merkezi bünyesindeki konusunda uzman ve donanımlı kadrosuyla, yıllardır edindikleri hukuki bilgi ve birikimini, arabuluculuk yetenekleri ile birleştirerek uyuşmazlıklarda her iki tarafın da memnuniyetini öne çıkaracak şekilde yaratıcı, uygulanabilir ve hızlı çözümler bulmayı hedeflemektedir.

Mediasi Arabuluculuk Tahkim ve Danışmanlık Merkezi olarak ulusal ve uluslararası müşterilerimize;

  • Ticari anlaşmazlıklarda arabuluculuk (Başta Sigorta sektörü olmak üzere İnşaat, Enerji, Kara -Deniz- Hava Taşıması, Fikri Sinai ve Mülkiyet Hukukundan vb. kaynaklı uyuşmazlıklarda);
  • İşçi İşveren Uyuşmazlıklarında arabuluculuk;
  • Tüketici  mahkemelerinde görülen uyuşmazlıklarda;
  • Kanunlarımız kapsamında arabuluculuğu elverişli olması şartıyla Aile, miras, medeni hukuktan kaynaklı uyuşmazlıklarda da arabuluculuk hizmeti sunmaktayız.
BİZ SİZİ ARAYALIM

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.

Gizlilik Politikasındaki, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yapılan aydınlatma çerçevesinde, 6325 sayılı Arabuluculuk Kanunu kapsamında Arabuluculuk faaliyetinin başlatılması , yürütülmesi ve taraflarla iletişi kurabilmek için paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz işlenecektir.Detaylı Bilgi ve Haklarınız için Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret ebilirsiniz.